Düzenli olarak yürüyüş yapmak, hem hızlı bir şekilde fazla kilolardan kurtulmaya, hem de bazı hastalıklardan korunarak daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeye yardımcı olur.

Günde 1 saat düzenli yürüyüş ile dakikada ortalama olarak 5 ile 7 kaloriden yaklaşık olarak 400 kalori yakılabilir. Bu durumda 1 yılda ortalama olarak 6-7 kiloya tekabül eder. Vücut yağ yakmaya 20 ile 25 dakikan itibaren başlayacağı için 1 saat yürüyüş yapmak kilo verme sürecini hızlandıracaktır. Zamanın kısıtlı olduğu durumlarda ise günde sadece 15 dakika yürüyüş yaparak ve öğünlerde tüketilen besin miktarı azaltılarak da yılda 3-4 kilo verilebilir. Gün içerisinde harcanan kalori miktarının alınan kaloriden fazla olması daha hızlı kilo vermeye yardımcı olacaktır.

kinoakoyy

Yürüyüşün başlangıcında vücut önce glikojen kullanır. Kanda ki glikojen miktarının azalması ile beyin glikojen kullanımını durdurarak, vücutta ki yağları parçalamaya başlar. Diğer yandan kasların oksijen ihtiyacı artar, bu noktada oksijenin kaslara taşınabilmesi için yürüyüşün hızı önemlidir. Vücudun yağ yakmasını sağlamak için, yürüyüş tempolu bir şekilde ve bol nefes alarak gerçekleştirilmelidir. Eğer yürüyüş sırasında nabız olması gerekenin altındaysa vücut glikojen yakar, nabız olması gerekenin üstünde ise amino asit yakar ve kas kaybı gerçekleşir.

form-koruma

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız; kinoa toz, kinoa, kinoa toz nedir, kinoa toz kullanımı, kinoa toz nasıl kullanılır, kinoa toz içeriği, kinoa toz içindekiler, kinoa toz içerik, kinoa toz sipariş, kinoa toz nasıl sipariş verebilirim, kinoa toz nereden satın alabilirim, kinoa toz fiyatı, kinoa toz ne kadar, kinoa toz en uygun.


Kinoa Toz Türkiye
Kinoa Toz Satın Al

Kinoa Toz Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Kinoa Toz | Kinoa Toz Nedir - RSS - Google Sitemap
Kinoa Toz Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden kinoatozsatis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?