Kinoa Tozu Nedir? 

30’lu poşetlerde satışa sunulan kinoa tozu, hem beyler hemde bayanların kullanım sağlayabileceği sıcak suya karıştırmak sureti ile tüketilen toz formunda bir üründür.

Orijinal ürün ve uygun fiyatlarımız ile birlikte internet sitemiz üzerinden Kinoa Tozu güvenli alışveriş seçeneklerimiz ile birlikte satın alabilirsiniz. Eğer kinoa tozu hakkında sipariş vermeden önce daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız sitemiz sol tarafında yer alan WhatsApp Sipariş üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile mesaj yolu veya telefonda konuşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

kinoa-icerigi
Kinoa Tozu İçeriği

 Her bir kiona tozu 15 gün kafi gelecek içerik bulunduran 30’lu ambalajlarda paketlenmiştir. Kinoa stick toz karışım, hazırlanma aşamasında etken maddeler ile hazırlanışta baş rol oynamıştır. Kolay ve pratik kullanımı ile tercih edilen toz karışım kinoa içeriği ile ilgili tüm bilgiler kutu üzerinde yer almaktadır. Kullanmadan önce içeriğine muhakkak göz atınız.

Kinoa Tozu Kullanımı 

Sabah, akşam bir defa olmak üzere günde iki kere öğünlerden sonra tok karnına 1 bardak sıcak suya bir poşeti karıştırarak tüketebilirsiniz.

kinoakoyy
Yan Etkileri & Uyarılar ;

  • Serin – kuru ortamda, direk güneş ışığı olmayacak şekilde, oda sıcaklığında muhafaza ediniz.
  • Ağzı açık kalmamış şekilde çocukların ve aklı yetersizlik yaşamayan kişilerin ulaşamayacağı yerde bulundurunuz.
  • Kinoa toz’un içerisinde ki bileşenlere karşı alerjisi olanlarda çeşitli yan etkiler yapabilir. Bu şekilde bir durum ile karşılaştığınızda bir uzman veya hekimden destek alınmalıdır.
  • ilaç değildir, herhangi bir hastalığın tedavisi amacı ile kullanılmaz. Besin desteğidir.
Kinoa Toz Türkiye
Kinoa Toz Satın Al

Kinoa Toz Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Kinoa Toz | Kinoa Toz Nedir - RSS - Google Sitemap
Kinoa Toz Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden kinoatozsatis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?