Kinoa Zayıflama

Son günlerin önemli kilo kontrolü ve zayıflama trendlerinden biri de diyet listelerinde kinoa kullanmak. Peki nedir bu kinoa ve kinoa nasıl zayıflatır ? Kinoa insanlığın çok eski çağlardan beri tükettiği ıspanakgiller ailesinin üyesi olan bir bitkidir. Onu bu kadar popüler yapan ve diyet listelerinde üst sıralara taşınmasını sağlayan özelliği protein değeri ve lifli yapısıdır. Protein değeri yüksek olan gıdalar genelde hayvansal ürünlerdir. Kinoa, bitkisel oluşuyla bu anlamda yine ilgi çekmektedir.

Kinoa Zayıflama Tohumu

Kinoa bitkisinin tüketilen,diyet listelerinin vazgeçilmezi haline gelen kısmı tohumlarıdır. Bu tohumlar oldukça yüksek protein değerine sahip olmakla birlikte lif oranı da son derece yüksek olduğundan dolayı hem sindirim sistemi için önem teşkil etmekte hem de kinoa zayıflama tohumu diyet süresince kişinin tokluk süresinin uzamasına yardımcı olmaktadır.

Bitkisel Zayıflama

Yapay gıdaların, hormonsal takviyelerin günden güne artışıyla insanlıkta yeniden bir doğaya dönüş isteği doğmuştur. Kinoa bu anlamda bir bitkisel zayıflama ürünü olarak karşımıza çıkmaya başlamıştır. Aynı zamanda bitkisel oluşuyla vejetaryen ve vegan beslenme disiplinleri için de besin değerlerinin yüksek olması sebebiyle oldukça önemli bir yer edinmiştir. Bu anlamda insanlığın aradıklarının cevabını bir kez daha doğada bulabildiğini söyleyebiliriz.


Kinoa Toz Türkiye
Kinoa Toz Satın Al

Kinoa Toz Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Kinoa Toz | Kinoa Toz Nedir - RSS - Google Sitemap
Kinoa Toz Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden kinoatozsatis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?